Przejdź do treści

SKLEP

Gra ogrodowa w bule dla dzieci

Zabawy na świeżym powietrzu zdecydowanie pozytywnie wpływają na zdrowie naszych dzieci i nasze własne. Ponadto, wzmożona aktywność fizyczna w różnych formach wspomaga rozwój sprawności i rozwija motorykę malucha. Z tego powodu warto wypróbować rozmaite gry ogrodowe, do których zalicza się prezentowana tutaj gra w bule.
 

Ta wyjątkowa gra w kulki dla dzieci jest znana od wielu lat na całym świecie. Często można spotkać osoby grające w bule w parkach czy na polanach, a to dlatego, iż poza aspektem zdrowotnym gra wymaga sporej przestrzeni, o którą często trudno w domowym zaciszu.

Zasady zabawy są dosyć proste. W pierwszej kolejności rzuca się tzw. świnką w ustalonym wcześniej kierunku, a następnie każdy z graczy próbuje rzucić bulą w taki sposób, aby znalazła się jak najbliżej wspomnianej świnki. Jak więc można się domyślić, zwycięzcą zostaje ten gracz, którego bule pod koniec rozgrywki będą znajdowały się najbliżej drewnianej kulki.
 

Znajdujący się tutaj produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co czyni go bardzo bezpiecznym dla dzieci już od 3 roku życia.

Kupujący oglądali też:

Basen z wodą lub piłeczkami

Zestaw małego ogrodnika dla dzieci

Wózek ogrodowy drewniany dla dzieci

Zabawki do piaskownicy