Przejdź do treści

SKLEP

Most linowy

Dzieci od najmłodszych lat uwielbiają wspinać się, biegać, skakać i pokonywać rozmaite przeszkody w postaci słupków, barierek, drabinek itd. Bardzo często stanowią one też integralny element większej zabawy np. w piratów czy strażaków. Ponadto aktywność z użyciem takich elementów bardzo pozytywnie wpływa na ich rozwój fizyczny, co zdecydowanie da pozytywne skutki w przyszłości. Z tego powodu warto zainwestować w tego typu produkty, a jednym z nich jest znajdujący się tutaj most linowy dla dzieci.

To wyjątkowa zabawka, która z pewnością przyniesie pociesze masę radości i emocji. Skutecznie pomoże też w ćwiczeniu równowagi, a także nauczy cierpliwości podczas planowania każdego kolejnego kroku.

Konstrukcja zabawki została oparta na bardzo wytrzymałej oraz wysokiej jakości linie, dzięki czemu nie ma ryzyka, że zerwie się w czasie, gdy dziecko będzie go używać. Także montaż mostu jest niezwykle prosty – wystarczy umocować go np. między drzewami i gotowe – nasz maluch już może z niego korzystać!

Kupujący oglądali też:

Basen z wodą lub piłeczkami

Gra w Bule - frajda dla całej rodziny

Zestaw małego ogrodnika dla dzieci

Wózek ogrodowy drewniany dla dzieci

Zabawki do piaskownicy